سفارش جعبه گل

سفارش جعبه گل

جعبه گل را می توان در مناسبت های همچون جشن تولد و یا سالگرد ازدواج به همسر خود هدیه نمود. این جعبه ها در رنگ ها و ابعاد مختلف طراحی و ساخت می شوند...

دوشنبه 23 مهر 1397
3869

جهت سفارش آنلاین جعبه گل در مشهد روی کلمه آبی رنگ  کلیک  کنید.

از مزیت های خرید آنلاین می توان به یک نکته اشاره نمود  , اینکه شما به راحتی می توانید در منزل و یا محل کار خود از طریق موبایل یا کامپوتر شخصی تان این کار را انجام دهید.

مقاله

در این مطلب می خواهیم به بسترهای کاشت گیاهان اشاره ای داشته باشیم : 

1 - خاک باغچه : کشت و کار هر ساله باغچه ها و اضافه کردن مقادیری کود دامی به خاک آن ها و پوسیدن بقایای گیاهی آپارتمانی استفاده شود و برای استفاده از خاک باغچه لازم است ازلایه های بالای خاک استفاده کنیم.

خاک برگ : این خاک در نتیجه تجزیه و پوسیده شدن برگ درختان بوجود می آید. این خاک از نظر مواد غذایی ضعیف است اما به عنوان سبک کننده ترکیب خاکی . برای جذب رطوبت بیشتر در خاک برگ باید برگ درختان را در گودالی بریزیم . در منازل می توانیم از ظروف بزرگ نظیر بشکه های فلزی یا پلی اتیلن در حیاط یا پشت بام استفاده کنیم. سپس به صورت لایه ای , مقداری آهک و همچنین کود اوره به همراه آب به آن اضافه کمیک در پایان آنها را فشرده می کنیم و رویشان را با لایه ای از خاک می پوشانیم. بعد از سه تا چهار ماه خاک برگ را به هم می زنیم و مجدا آب پاشی و فشرده می کنیم. در طول یک سال این عمل را سه تا چهار بار تکرار کرده و پس از آن بعد از الک کردن خاک برگ برای استفاده آماده است.

کمپوست : امروزه پس ماندهای مواد غذایی منازل در شهرها به خصوص شهرهای پر جمعیت را پس از جمع آور و طی مراحلی به نوعی بستر کاشت تبدیل می نمایند که مواد غذایی لازم برای گیاه را دارد و کمپوست نامیده می شود. کمپوست ها به انواع مختلفی از قبیل ورمی کمپوست و کمپوست گوگرددار تقسیم شده , تحت عنوان کود آلی عرضه می شوند و در ترکیب مخلوط خاکی گلدان از آنها استفاده می شود.

 

نظر بدهید