ادامه دسته گل

دسته گل

ادامه باکس گل

باکس گل

گل فروشی مشهد | دسته گل , خرید گل , باکس گل , سفارش گل , گل آرایی

گل فروشی مشهد | دسته گل , خرید گل , باکس گل , سفارش گل , گل آرایی


تشریفات بهشت با توجه به درخواستهای صاحبان محترم مجالس ترحیم و تولد و عروسی و همایش نسبت به تهیه گل،سبد گل،تاج گل،پایه گل و انجام گل آرایی در کلیه مراسم اقدام به فروش گل بصورت اینترنتی و آنلاین نموده است لذا با خرید روزانه گل از بهترین گلخانه های مشهد و تهران و شمال و شیراز و با استخدام بهترین گل آراهای مشهد تولیدات خود را با دیزاین های بسیار زیبا و شیک ارائه مینماید.

ادامه ...

مطالب

گل گلایل

گل گلایل

گلایل از تیره Iridaceae ( زنبق‌ها) است و از جنس Gladiolus می باشند و دارای پیاز است (در فارسی این نوع پیاز به نام «پداژه» خوانده میشود). گلایل یکی از گل های دارای تنوع رنگ بالا می باشد و در فضای باز نیز کاشته می شود و در گل آرایی به وفور استفاده می شود . زیستگاه اصلی این گل، مدیترانه و آفریقای جنوبی است. گل های گلایل روی ساقه ی کمانی شکل گیاه طوری قرار می گیرند که ساقه را می پوشانند و همچنین برگ های شمشیری سبز رنگ جلوه ی این گل را چند برابر می کند.

شنبه 25 خرداد 1398 /13
گل مریم

گل مریم

مریم از دسته گیاهان پیاز دار، چند ساله و از خانواده مارچوبگان است. تا کنون 12 گونه از این گل شناسایی شده و در خوشه‌های دراز تا ارتفاع ۴۵ تا 90 سانتیمتر رشد می‌کند و تولید خوشه‌های معطر و مومی از گل‌های سفید می‌کند که از بخشهای پایین به سمت بالا رشد می‌کنند.

پنجشنبه 23 خرداد 1398 /8
گل آستر

گل آستر

گل آستر گیاهی دائمی است و دارای ۱۸۰ گونه ی گیاهی بوده که تعدادی از آنها مانند آکریس (A.acris) ، آلپینوس (A.alpinus)، آملوس یا گل ستاره ایتالیایی (A.amellus)، فریکارتی (A.frikartii)، ستاره ای نیویورک (A.novi-Belgii)را می توان نام برد.این گیاه بومی قاره ها ی اروپا و آسیا است و باعث جذب پروانه ها به باغ شما می شود.

چهارشنبه 22 خرداد 1398 /14
ادامه ...

جدیدترین های گالری تصاویر

گیاه هیبیسکوس

گیاه هیبیسکوس

گیاه هیبیسکوس

گیاه هیبیسکوس

گیاه هیبیسکوس

گیاه هیبیسکوس

پیچک ایرانی

پیچک ایرانی